استوار مثل کوهجاری مثل رود

اسپیکر به همراه نمایشگر، ایده جدید اپل!

اپل در نظر دارد تا اسپیکر جدیدی را عرضه کند که به نمایشگری همانند آیپد مجهز است و می تواند امکانات متعددی را به کاربر ارائه دهد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۱۲-۰۶
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
اسپیکر به همراه نمایشگر، ایده جدید اپل!

خبر‌های که اطراف اپل منتشر شده بر این موضوع دلالت دارد که اپل روی دیوایس جدیدی کار می‌کند. این دیوایس قرار است یک اسپیکر هوشمند باشد.

در واقع اپل در نظر دارد روی این بلند گو نمایشگری شبیه به آیپد نصب کند. این دیوایس قبل از سال 2025 عرضه نخواهد شد و هنوز در دست طراحی است. 

new speaker of apple

تکونولوژی و کاربردی بودن

در صورتی که طراحی گفته شده صحت داشته باشد، این دیوایس می‌تواند بسیار پرکاربرد باشد. این نوع اسپیکر با نمایشگر مناسب، اجازه می‌دهد تا ارتباط بین کاربر و اسپیکر به راحتی صورت گیرد. در این حالت زبان ارتباطی بین کاربر و اسپیکر بسیار ساده‌تر شده و در عین سادگی کاربردی‌تر نیز خواهد بود. 

new speaker of apple

دیگر امکاناتی که محتمل است برای این دیوایس در نظر گرفته شود، قابلیت اتصال به دیوار است.

در این حالت می‌توان از صفحه نمایش و صدای رسای آن استفاده بیشتری برد. مطمئنا در صورت تولید این دیوایس، به راحتی قابلیت ارتباط بین این اسپیکر و Apple TV برقرار شده تا بتوان از ست بودن وسایل نهایت بهره را برد.

این ایده جدید است؟

اپل سال تا سال 2021 در نظر داشت چنین دستگاهی را تولید کند اما در بین راه نظر خود را تغییر داد. بنظر می‌رسد در آن زمان تصمیم گرفته شد تا تمرکز اصلی برای دیوایس جدید روی ویژن پرو باشد که نتیجه آن در سال قبل دیده شد. حال با عرضه ویژن پرو، نوبت به ادامه دادن پروژه ناتمام است. 


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید