استوار مثل کوهجاری مثل رود

آپدیت 17.5.1 iOS برای رفع باگ جدید آیفون‌ها!

به تازگی آپدیت جدید iOS 17.5 سبب شده بود باگ عجیبی در آیفون ها به وجود آید و عکس های حذف شده به تلفن همراه برگردند. این باگ با آپدیت iOS 17.5.1 رفع شد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۰۱
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
آپدیت 17.5.1 iOS برای رفع باگ جدید آیفون‌ها!

به تازگی آپدیت جدیدی از سوی اپل برای آیفون‌ها منتشر شده بود که iOS 17.5 نام داشت. این به روزرسانی تغییر زیادی در سیستم عامل به وجود نمی‌آورد اما سبب ایجاد باگی عجیب در گوشی‌ها شد. این باگ به تعداد بالایی از سوی کاربران گزارش شد و اپل را مجبور به انتشار آپدیتی جدید برای رفع این مشکل کرد. 

iOS 17.5

برگشتن عکس‌های حذف شده به گالری!

در هفته پیش، کاربرانی که آیفون خود را به iOS 17.5 آپدیت کرده به بودند به صورت عجیبی شاهد بازگشت عکس‌های حذف شده به گالری بودند. در ابتدا به نظر می‌رسید این مشکل مربوط به سرویس iCloud بوده که عکس‌های حذف شده از طریق این فضای ابری به تلفن همراه بازگشت داده می‌شود اما این مشکل ربطی به سرویس iCloud نداشت زیرا کاربران با قطع ارتباط بین تلفن همراه و فضای ابری نیز موفق به رفع مشکل نشدند.

انتشار iOS 17.5.1

پس از گزارش‌های متعدد از سوی کابران، اپل نسخه جدیدی از سیستم عامل خود را منتشر کرد که در آن باگ‌های تلفن همراه رفع شده بودند. با انتشار این آپدیت، مدیران اپل توضیح دادند که این باگ به علت شکسته شدن پیوند بین دیتابیس غیرقابل دسترس و گالری تلفن همراه به وجود آمده بود. به عبارتی بهتر، با حذف کردن تصاویر در گالری این اطلاعات از حافظه دیوایس پاک نمی‌شوند بلکه فقط از دیدکاربر خارج می‌شوند!


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید