استوار مثل کوهجاری مثل رود

سرعت اینترنت سری گلکسی S24 از خانواده آیفون 15 بیشتر است

طبق تست‌های مختلفی که درباره سرعت دانلود گوشی‌های سری گلکسی S24 سامسونگ و خانواده آیفون 15 صورت گرفته است، گوشی گلکسی S24 توانسته در 15 منطقه جغرافیایی عملکرد بهتری را به ثبت برساند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۲۷
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
سرعت اینترنت سری گلکسی S24 از خانواده آیفون 15 بیشتر است

با توجه به تست‌هایی که از گوشی‌های مختلف درباره سرعت دانلود و سرعت آپلود آن‌ها گفته شده است، گوشی‌های سری گلکسی S24 سامسونگ بالاتری از گوشی‌های خانواده آیفون ۱۵ قرار دارند. پس از این دو سری، به ترتیب گوشی‌های سری گلکسی S23 و گوشی‌های سری گلکسی S۲۲ قرار گرفته‌اند. سرعت دانلود گوشی‌های سری گلکسی S24 با اینترنت 5G در منطقه مختلف، از ۵۵ مگابیت بر ثانیه تا ۹۷۱ مگابیت بر ثانیه متغیر بوده است.

برتری مطلق سری گلکسی S24 سامسونگ نسبت به اپل در زمینه سرعت دانلود و آپلود با اینترنت 5G

یکی از سایت‌های معتبر حوزه تکنولوژی اقدام به تست و آزمایشات متعددی با گوشی‌های سری گلکسی S24، سری گلکسی S23، سری گلکسی S۲۲ سامسونگ و خانواده آیفون ۱۵ در زمینه سرعت دانلود و آپلود با اینترنت 5G داشته است. در نتایج به دست آمده از این تست‌ها، گوشی‌های سری گلکسی S24 بالاتری از گوشی‌های خانواده آیفون ۱۵ قرار گرفته‌اند و دیگر نماینده‌های سامسونگ در رتبه‌های سوم و چهارم جای گرفته‌اند.

طبق نتایج این تست‌ها که در شرایط مختلف به دست آمده است، گوشی‌های سری گلکسی S24 ساموسنگ در کشور‌هایی همچون فرانسه، هنگ کنگ، هند، مکزیک، نیجریه، قطر، اسپانیا، تایلند، فیلیپین، امارات متحده عربی، بریتانیا و ایالات‌متحده مسانگین سرعت دانلود و آپلود بالاتری را به ثبت رسانده است. اما در مقابل، گوشی‌های خانواده آیفون ۱۵ اپل نیز در کشور‌های اندونزی، ژاپن و کره جنوبی توانسته عملکرد بهتری را نسبت به سامسونگ داشته باشد.

به خوبی واضح است که سامسونگ در مناطق جغرافیایی بیشتری توانسته عملکرد بهتری را به ثبت برساند. سرعت دانلود در گوشی‌های سری گلکسی S24 بین ۵۵ مگابیت بر ثانیه تا ۹۷۱ مگابیت بر ثانیه متغیر بود.

سرعت دانلود در قطرسرعت دانلود در ایالات متحده

سرعت دانلود در هنداین تفاوت به پردازنده به کار رفته در گوشی‌ها (گوشی‌های سامسونگ با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف، تراشه‌های متفاوتی دارند. )، سرمایه‌گذاری دولت و اپراتور‌های موبایل در زیرساخت 5G، تخصیص پهنای باند فرکانسی و میزان پوشش شبکه‌های 5G مربوط می‌شود. حالا به نظر شما با توجه به برتری مطلق گوشی پرچمدار سامسونگ در اکثر زمینه‌ها نسبت به گوشی‌های اپل، این کمپانی آمریکایی برای گوشی‌های نسل آینده چه تدابیری را می‌اندیشد؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید