استوار مثل کوهجاری مثل رود

گوشی‌های Turbo ردمی؛ محصولات قدرتمند و مقرون به صرفه شیائومی

کمپانی شیائومی قصد دارد برند جدیدی را به عنوان زیربرند خود با نام Turbo (توربو) اضافه کند. گفته می‌شود که گوشی‌های این برند تمرکز ویژه‌ای بر روی پردازنده و قدرت گوشی‌ها خواهند داشت.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۱۳
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
گوشی‌های Turbo ردمی؛ محصولات قدرتمند و مقرون به صرفه شیائومی

رئیس برند ردمی اعلام کرد که کمپانی شیائومی قصد دارد برندی به نام Turbo (توربو) را راه‌اندازی کند. شیائومی قصد دارد گوشی‌های قدرتمند و خوش قیمت را زیر پرچم برند توربو در بازار‌های جهانی عرضه کند.

شیائومی قرار است که اولین گوشی خود را با برند توربو، به نام توربو ۳ در بازار جهانی به فروش برساند. این گوشی‌ها بین گوشی‌های سری نوت و سری K قرار خواهند گرفت.

زیر مجموعه جدید کمپانی شیائومی؛ Turbo (توربو)

رئیس برند ردمی، توماس وانگ خبر از زیر مجموعه جدید شرکت شیائومی داد. برند Turbo (توربو) نیز مانند برند ردمی به یکی از زیر مجموعه‌های این غول چینی تبدیل شد که در زمینه ساخت گوشی‌های میان رده قدرتمند فعالیت خواهد کرد.

گوشی‌های سری نوت اغلب گوشی‌هایی هستند که بر روی کنترل قیمت گوشی تمرکز کرده‌اند و گوشی‌های ارزان قیمت تولید می‌کنند. گوشی‌های سری K نیز به عنوان گوشی‌های قاتل پرچمدار شناخته می‌شوند که کمی قیمت بالاتری نسبت به گوشی‌های سری ردمی دارند.

حالا شیائومی برای برقراری تعادل بین این دو برند، تصتمیم گرفته تا برند Turbo (توربو) را در بین این دو قرار دهد. شیائومی قصد دارد در برند توربو گوشی‌هایی با قدرت زیاد و هزینه منطقی تولید کند. به نظر می‌رسد که با روی کار آمدن گوشی‌های برند Turbo (توربو)، بازار گوشی‌های میان رده را به خود اختصاص خواهند داد.

توربو 3

همچنین این شرکت با انتشار پوستری خبر از گوشی جدید این برند با نام Turbo ۳ داد. منابع گمانه زنی‌هایی درباره این گوشی دارند و آن‌ها معتقدند که گوشی توربو ۳ همان نسخه ری‌برند شده گوشی ردمی نوت ۱۳ توربو خواهد بود.

این گوشی فقط در بازار کشور چین عرضه شده بود و حالا انتظار می‌رود که با نام جدید در بازار جهانی عرضه گردد. به نظر شما برند Turbo (توربو) می‌تواند اتفاق مثبتی در کمپانی شیائومی به وجود آورد یا خیر؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید