استوار مثل کوهجاری مثل رود
استوار مثل کوه، جاری مثل رود

پُلوار بزرگترین فروشگاه اینترنتی موبایل و تبلت

در سال 1399 خورشیدی، فروشگاه اینترنتی پلوار با هدف حذف واسطه میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان شکل گرفت. فروشگاه اینترنتی پلوار به پشتوانه‌ی شرکت ابتکار ارتباط پارسیان که از سال 1389 به عنوان یکی از تامین کنندگان تلفن همراه پا به این عرصه گذاشته؛ شکل گرفته است. از زمان شکل گیری تا امروز پلوار در تلاش بوده است تا مدل‌های متنوع و مناسبی را متناسب با ذائقه‌ی ایرانی برای مردم فراهم کند و تا امروز در مسیر حرفه‌ای خود موفق بوده است.

چرا پلوار؟

در فروشگاه اینترنتی پلوار، به واسطه‌ی امکانات و ویژگی‌هایی که در دسترس شما قرار می‌گیرد؛ شما می‌توانید تلفن همراه مد نظر خود را به صورت اینترنتی و در کمال آرامش خاطر تهیه کنید. این امکانات و ویژگی‌های عبارتند از؛ ضمانت مرجوعی کالا در صورت عدم رضایت، ارسال سریع و مطمئن، پشتیبانی حداکثر از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین، سیستم مقایسه‌ای هوشمند و تخصصی در ابعاد مختلف، دسترسی به دسته‌بندی‌های مختلف و دسترسی به ویژگی‌های محصول مورد نظر به صورت طبقه‌بندی شده. همچنین تمام محصولات فروشگاه اینترنتی پلوار تحت حمایت گارانتی پارسیان همراه هستند و می‌توانند یک تجربه‌ی خوب برای شما در استفاده از خدمات پس از فروش ایجاد کند.

داستان ما

شکل گیری و تاسیس پلوار

فروشگاه اینترنتی پلوار با پشتوانه‌ی 10 سال تجربه و اعتبار ابتکار ارتباط پارسیان در زمینه‌ی فروش تلفن همراه شکل گرفت.

سال 1399
ارائه‌ی سیستم مقایسه‌ای هوشمند

مقایسه هوشمند همزمان تا 5 محصول مختلف در 7 دسته ویژگی متفاوت با ارائه جزییات آماری و نموداری بخشی از ویژگی مقایسه پلوار است.

سال 1400
ثبت بیش از 10 هزار کاربر و 5 هزار سفارش

به واسطه‌ی اعتبار و خوش قولی فروشگاه اینترنتی پلوار؛ افتخار ارائه سفارشات متعددی به کاربران ارزشمند خود داشته ایم.

سال 1401
شکل گیری دسته‌بندی لوازم جانبی

دسته بندی لوازم جانبی را به دیگر محصولات خود اضافه کرد تا امکان انجام خرید متنوع‌تری را در اختیار کاربر قرار دهد.

سال 1402
نسخه جدید فروشگاه پلوار

وب سایت جدید فروشگاه پلوار با بهبود عملکرد، ساختار و ظاهر بستری را برای خرید و مقایسه بهتر کاربران فراهم کرده است.

سال 1403

استوار مثل کوه ...

پلوار نام یکی از رشته کوه های ایران نیز هست. کوهستان پلوار همانند دیوارى ناحیه جنوبى کویر لوت را از بخش‌هاى درونى کشور جدا می کند. پلوار یا پل وار به معنای پلی است میان کویر لوت و کرمان که کویر لوت و شهداد را از کرمان جدا می‌سازد. پلوار در شرق کرمان و شمال شهر ماهان قرار دارد. رشته کوه پلوار دیواره‌ای طبیعی به طول 147 کیلومتر است که از شمال غربی به جنوب شرقی امتداد دارد. از کوه‌های این منطقه می‌توان به گلچین شمالی، گلچین جنوبی، تل زرد، تل شورد، جفتان و میانکوه اشاره کرد که قله پلوار با ارتفاع 4233 متر بلندترین آنها به شمار می‌آید.

جاری مثل رود ...

پلوار نام رودخانه ای در استان فارس که از میانه جلگه پاسارگاد عبور می کند. این رودخانه خاستگاه امپراتوری هخامنشی و امپراتوری ساسانی بوده است. رودخانه پلوار یا بُلاغی، پس از گذشتن از کنار آرامگاه کوروش از راه تنگه بلاغی به شهر استخر و شهر پارسه (تخت جمشید) می‌رسد. کلمه بلاغی یک کلمه ترکی و به معنای سر چشمه یا چشمه است. این تنگه مراکز امپراتوری هخامنشیان را به یکدیگر متصل می‌ساخته است. این رودخانه به عنوان حلقه پیوند دو محوطه ثبت شده در فهرست میراث جهانی، هم از منظر طبیعی و هم از دیدگاه پیدایش مهمترین دوره تاریخی ایران (خاستگاه امپراتوری هخامنشی و امپراتوری ساسانی)، اهمیت فراوانی دارد.