استوار مثل کوهجاری مثل رود

77 درصد از گوشی‌های اپل از iOS 17 استفاده می‌کنند!

طبق آمار رسمی اپل، حدود 77 درصد از کاربران اپ استور از سیستم عامل iOS 17 استفاده می‌کنند. این آمار در مقایسه با رابط کاربری iOS 16 رو به کاهش بوده است.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۲۳
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
77 درصد از گوشی‌های اپل از iOS 17 استفاده می‌کنند!

حالا که کمپانی اپل به طور رسمی از سیستم عامل iOS 18 رونمایی کرد، میزان مشارکت و استفاده کاربران از سیستم عامل iOS 17 را نیز به طور رسمی اعلام کرده است. به گفته اپل، حدود ۷۷ درصد از کاربران تمامی مدل‌های گوشی‌های آیفون، از سیستم عامل iOS 17 استفاده می‌کنند. این آمار تا روز قبل رونمایی از سیستم عامل iOS 18 به دست آمده است.

میزان استفاده از سیستم عامل iOS 17 رضایت‌کننده نبوده است!

کمپانی اپل بلافاصله پس از رونمای از سیستم عامل iOS 18، طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که حدود ۷۷ درصد از کل کاربران اپل، از سیستم عامل iOS 17 استفاده می‌کنند. این آمار دقیقاً یک روز پیش از رونمایی رابط کاربری iOS 18 به دست آمده است. مرجعی که اپل به آن استناد کرده و این آمار را منتشر نموده، پلی استور است. پلی استور مدعی شده که ۷۷ درصد از کاربرانش به از iOS 17 استفاده می‌کنند.

البته این آمار در گوشی‌های سری آیفون ۱۲، سری آیفون ۱۳، سری آیفون ۱۴ و سری آیفون ۱۵ متفاوت است. اپل مدعی شده که حدود ۸۶ درصد از کاربرانی که از گوشی‌هایی که در ۴ سال اخیر عرضه شده‌اند، گوشی‌های خود را به iOS 17 آپدیت نموده‌اند.

این آمار در مقایسه با سال گذشته و میزان استفاده کاربران از سیستم عامل iOS ۱۶، با کاهش چشمگیری رو به رو بوده است. اپل سعی کرد در iOS 17 امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار دهد تا آن‌ها را ترغیب به آپدیت سیستم عامل گوشی خود کند. اما به نظر می‌رسد که سیاست‌های این کمپانی آمریکایی در این زمینه کارساز نبوده است. در سال گذشته، تقریباً ۸۱ درصد از کاربران تمامی مدل‌های اپل، از iOS ۱۶ استفاده می‌کنند.

iOS 17

سیستم عامل iOS 17 باگ‌های زیادی داشت و می‌توان از آن به عنوان یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم موفقیت آن یاد کرد. حالا با معرفی iOS 18 و امکانات شگفت‌انگیزی که دارد، انتظار می‌رود با استقبال بیشتری رو به رو شود. به نظر شما iOS 17 محبوب‌تر خواهد بود یا iOS 18؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید