استوار مثل کوهجاری مثل رود

اپل در 18 اردیبهشت 1403 از آیپد‌های نسل جدیدش رونمایی می‌کند

کمپانی اپل با قرار دادن دعوت نامه‌ای رسمی بر روی سایت رسمی خود، اعلام کرد که در تاریخ 18 اردیبهشت 1403 طی مراسمی از محصولات جدیدش رونمایی خواهد کرد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۲-۰۴
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
اپل در 18 اردیبهشت 1403 از آیپد‌های نسل جدیدش رونمایی می‌کند

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار به نظر می‌رسد که اپل تصمیم گرفته تا از آیپد‌های نسل جدیدش رونمایی کند. اپل با انتشار پوستری اعلام کرده است که در تاریخ ۷ می‌۲۰۲۴ (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) ساعت ۱۷:۳۰ به‌وقت ایران طی مراسمی از محصولات جدیدش رونمایی می‌کند. این کمپانی آمریکایی احتمالاً طی این مراسم از دو آیپد ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی رونمایی خواهد کرد.

مراسم جدید اپل با عنوان "Let Loose" در تاریخ ۷ می‌۲۰۲۴ برگزار خواهد شد

کمپانی اپل در وب سایت رسمی خود دعوت نامه‌ای را منتشر کرده است که طی این مراسم قصد دارد از آیپد‌های جدیدش رونمایی کند. بر روی این دعوت نامه عبارت Let Loose به چشم می‌خورد که به معنای "ر‌ها کن" است. باید ببینیم که این عبارت چه ارتباطی با مراسم اعلام شده از سوی کمپانی اپل دارد.

دعوت‌نامه اپل

این شرکت آمریکایی زمان این مراسم را نیز به طور دقیق مشخص نموده است. مراسم جدید اپل در تاریخ ۷ می‌۲۰۲۴ (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) ساعت ۱۷:۳۰ به‌وقت ایران برگزار خواهد شد. البته اپل در این دعوت نامه حرفی از محصولی که قصد رونمایی از آن را دارد، نزده است. اما با کمی دقت به طرحی که بر روی این دعوتنامه نقش بسته است متوجه حضور قلم لمسی Apple Pencil خواهیم شد که این وسیله مربوط به آیپد‌های این شرکت است.

در سایت رسمی اپل هنگامی که صفحه مرورگر را بروزرسانی کنید، طرح نقش بسته شده بر روی دعوت نامه تغییر خواهد کرد که تمامی آن‌ها را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.

طرح‌های روی دعوت‌نامه اپل

طبق شایعات منتشر شده، اپل در این مراسم قصد دارد از دو نسخه آیپد ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی رونمایی کند. اپل در سال ۲۰۲۳ هیچگونه آیپدی رونمایی نکرد و به همین دلیل انتظار می‌رود که از آیپد‌های این شرکت آمریکایی استقبال خوبی به عمل آید. حالا به نظر شما آیپد‌های اپل چه مشخصاتی خواهند داشت؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید