استوار مثل کوهجاری مثل رود

هوش مصنوعی روی شارژدهی گلکسی S25 نیز اثرگذار خواهد بود!

کمپانی سامسونگ قصد دارد در گوشی‌های سری گلکسی S25 از هوش مصنوعی جدیدی استفاده کند. این هوش مصنوعی می‌تواند مصرف انرژی باتری را تا 10 درصد بهبود بخشد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۲-۱۷
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
هوش مصنوعی روی شارژدهی گلکسی S25 نیز اثرگذار خواهد بود!

کمپانی سامسونگ با وجود اضافه کردن هوش مصنوعی به گوشی‌های سری گلکسی S۲۴ توانست سود چشمگیری را به دست آورد. حالا دوباره شایعاتی به گوش می‌رسد که این کمپانی قصد دارد به لطف هوش مصنوعی جدیدی که قرار است روی گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ قرار دهد، عملکرد مصرف انرژی را تا ۱۰ درصد بهبود می‌بخشد.

بهبود ۱۰ درصدی مصرف انرژی باتری در گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ به لطف فناوری هوش مصنوعی!

به نقل از یک منبع آگاه و نزدیک به کمپانی سامسونگ، این شرکت قصد دارد هوش مصنوعی جدید را طراحی کند تا بتواند میزان مصرف انرژی باتری در گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ را تا ۱۰ درصد بهبود ببخشد. البته هنوز اطلاعات کاملی از گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ در دسترس نیست و اظهار نظر قطعی در مورد این موضوع کمی دور از واقعیت خواهد بود.

این منبع آگاه مدعی شده که این اتفاق به کمک تراشه‌های نسل جدید اگزینوس محقق خواهد شد. همچنین گفته می‌شود که قرار نیست ظرفیت باتری این سری گوشی‌های پرچمدار نسبت به نسل قبل افزایش داشته باشد. این هوش مصنوعی راهکار‌های نوآورانه جدید را ارائه خواهد داد تا بتواند ظرفیت باتری را افزایش دهد.

این قابلیت به شیوه‌ای نیست که فعالیت‌های CPU و GPU و یا برنامه‌های پس زمینه را محدود کند. هنوز اطلاعات کاملی در مورد ساز و کار این هوش مصنوعی جدید سامسونگ در دسترس نیست. اما به نظر می‌رسد که سامسونگ از هوش مصنوعی خاطره خوشی دارد و تصمیم گرفته تا این فناوری نوین را به سایر بخش‌های گوشی منتقل کند.

شارژدهی سری گلکسی S25

گوشی‌های گلکسی S۲۵ فاصله بسیار زیادی تا رونمایی دارند. تمامی گفته‌ها، شایعات و گمانه زنی رسانه‌ها است و باید ببینیم که در نهایت این غول کره‌ای چه تصمیمی را در رابطه با گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ اتخاذ خواهد خواهد کرد. به نظر شما این قابلیت را در گوشی‌های سری گلکسی S۲۵ خواهیم دید یا خیر؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید