استوار مثل کوهجاری مثل رود

آیفون 15 پرو در قالب فیلم پدرخوانده و پیکی بلایندرز با قیمت نجومی

برند کاویار مجموعه جدیدی را به نام Desperado Mafia با الهام از فیلم‌های مافیایی طراحی کرده است. این مجموعه روی گوشی‌های آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرومکس طراحی شده است.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۲۹
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
آیفون 15 پرو در قالب فیلم پدرخوانده و پیکی بلایندرز با قیمت نجومی

برند لوکس کاویار (Caviar) که پیش از این هم سابقه بازطراحی گوشی‌های گلکسی S24 اولترا و آیفون ۱۵ را بر عهده داشته است، بار دیگر تصمیم به طراحی جدیدی از گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس گرفته است. طراحی جدید این شرکت سبک مافیایی دارد که از فیلم‌های پدرخوانده و پیکی بلایندرز منشأ گرفته است. کاویار این مجموعه را Desperado Mafia نامگذاری کرده است که گوشی‌های این مدل قیمت بالایی هم دارند.

آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس مافیایی‌تر از همیشه؛ مجموعه Desperado Mafia به طراحی شرکت لوکس کاویار (Caviar)

شرکت مد و طراحی کاویار (Caviar) که سابقه درخشانی در طراحی لوکس گوشی‌های همراه دارد، این بار برای دومین بار به سراغ گوشی‌های پرچمدار خانواده آیفون ۱۵ آمده است. شرکت کاویار مجموعه طراحی شده جدیدش را Desperado Mafia گذاشته که به تقلید از فیلم‌های مافیایی بوده است. این مجموعه شامل سه طرح به نام‌های Godfather، Revenge و Capone است.

کاویار در طراحی این گوشی‌ها از تیتانیوم باکیفت و رگه‌های طلا استفاده کرده که همین امر باعث افزایش نجومی قیمت گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس شده است. شرکت کاویار هر سه مدل Godfather، Revenge و Capone را در تعداد ۹۹ عدد تولید می‌کند تا این گوشی‌ها خاص باشند و فقط تعداد کمی از آن‌ها در اختیار کاربران قرار گیرد. ارزان‌ترین گوشی این مجموعه، آیفون ۱۵ پرو نسخه Capone با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی است که قیمتی برابر با ۸۰۶۰ دلار دارد و گران قیمت‌ترین عضو این مجموعه، آیفون ۱۵ پرومکس نسخه Revenge با حافظه داخلی ۱ ترابایت است که حدود ۱۰۲۷۰ دلار ارزش‌گذاری شده است.

نسخه Capone از این مجموعه که به تقلید از سریال The Untouchables طراحی شده است، در پنل پشت گوشی دیالوگی از این سریال حک شده است. «تا زمانی که مبارزه تمام نشده است، دست از مبارزه نکش! »

نسخه Capone

نسخه Revenge که به معنی انتقام است، از سریال پیکی بلایندرز الهام گرفته شده است. در پنل پشت این مدل، طرحی از یک جمجمه به همراه یک تیغ نقش بسته است و به نظر می‌رسد که محبوب‌ترین نسخه این مجموعه باشد.

نسخه Revenge

نسخه Godfather نیز به تقلید از سریال پدرخوانده طراحی شده است. در پشت گوشی این مدل نیز این دیالوگی از همین مجموعه دیده می‌شود. «موضوع شخصی نیست، فقط به تجارت مربوط می‌شود. »

نسخه Godfather

به نظر می‌رسد که برند کاویار‌ ایده جدیدی را وارد حوزه تکنولوژی کرده است و پول هنگفتی به جیب می‌زند. به نظر شما جذاب‌ترین نسخه این مدل کدام مدل است؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید