استوار مثل کوهجاری مثل رود

گلکسی S25 با تراشه اسنپدراگون در راه است

سامسونگ در پرچمدار امسال خود از تراشه تولید خودش استفاده کرد اما بنظر می رسد برای نسل بعدی آن قصد دارد تا از تراشه اسنپ دراگون برای پرچمدار خود استفاده کند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۳۰
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
گلکسی S25 با تراشه اسنپدراگون در راه است

سامسونگ و اپل دو غول بزرگ تولید تلفن همراه در سطح جهان هستند که از بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کنند. از این رو، پرچمدار‌های این دو شرکت در بالاترین سطح ممکن رقابت می‌کنند. از این رو، همیشه اخبار و حواشی در مورد پرچمدار‌های این دو شرکت زیاد است.

به تازگی خبر‌هایی در مورد پردازنده پرچمدار بعدی سامسونگ منتشر شده که در ادامه این مقاله در این مورد صحبت خواهیم کرد. 

تراشه اسنپ دراگون 8 نسل 4

پشیمانی سامسونگ!

سامسونگ در سال 2023، سری گلکسی S23 را منتشر کرد که در تمامی مدل‌های آن، پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 را به کار برد. این پردازنده بهترین تراشه آن زمان جهان بود و سبب عملکرد موفق گلکسی S23 شد.

در سال بعد سیاست‌های سامسونگ عوض شد و از تراشه تولید شده خود برای ساخت گلکسی S24 استفاده کرد. حال خبر‌ها حاکی بر این موضوع هستند که سامسونگ از تصمیم خود پشیمان شده و قصد دارد در ساخت گلکسی S25 دوباره به استفاده از محصولات اسنپدراگون روی آورد. 

اسنپدراگون 8 نسل 4

پردازنده اسنپ دراگون 8 نسل 4، مدتی است که معرفی شده و در آن تغییرات زیادی اعمال شده بود. این تراشه نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت‌های زیادی را به خود دید. بنظر می‌رسد این موضوع سبب شده تا سامسونگ نظر خود را در مورد نوع پردازنده‌ای که روی پرچمدار خود استفاده می‌کند، تغییر دهد. هنوز تاریخ رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ مشخص نیست و بنظر نمی‌رسد به زودی از این تلفن همراه رونمایی شود.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید