استوار مثل کوهجاری مثل رود

خودکفایی اپل؛ فیلمبرداری مراسم Let Loose بر عهده آیفون 15 پرو بود!

کمپانی اپل در مراسم Let Loose فیلمبرداری تمامی بخش‌ها را با گوشی آیفون 15 پرو انجام داده و همچنین تدوین این ویدیو‌ها نیز با آیپد پرو 2024 صورت گرفته بود.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۲-۱۹
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
خودکفایی اپل؛ فیلمبرداری مراسم Let Loose بر عهده آیفون 15 پرو بود!

کمپانی اپل به منظور خودنمایی و نشان دادن قابلیت‌هایی که دوربین گوشی‌های پرچمدار خانواده آیفون ۱۵ دارند، تصمیم گرفت تا فیلمبرداری از مراسم Let Loose را با گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس انجام دهد. همچنین تدوین و ویرایش این ویدیو‌ها نیز به کمک آیپد‌های نسل جدید و با برنامه ۲ Final Cut Pro صورت گرفته بود.

اپل با محصولاتش در مراسم Let Loose خودنمایی کرد؛ از فیلمبرداری تا تدوین به صورت زنده

طبق اطلاعاتی که از مراسم Let Loose به دست آمده است، کمپانی اپل از هیچ دوربین فیلمبرداری استفاده نکرده است؛ بلکه تمامی فیلمبرداری‌های این مراسم با گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس صورت گرفته است. اپل قبلاً نیز چنین اقدامی را در مراسم Scary Fast انجام داده بود.

برنامه فاینال کات

همچنین این کمپانی آمریکایی طی مراسم Let Loose از برنامه‌های ۲ Final Cut Pro و Logic Pro ۲ رونمایی کرد. این برنامه‌ها، نسخه آپدیت شده برنامه‌های فاینال کات و لاجیک پرو هستند. این دو برنامه برای آیپد‌های نسل جدید معرفی شدند که به کمک آن‌ها می‌توان عملیات تدوین ویدیو را برعهده گرفت. این دو برنامه می‌توانند تصاویر را از زوایای مختلف دریافت کنند و در نهایت یک ویدیو نهایی را تحویل دهند.

اپل تمامی کار‌های مربوط به تدوین ویدیو‌هایی که با گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس گرفته شده را نیز با آیپد‌های نسل جدیدش انجام داده و لازم به ذکر است که تمامی این مراسم به صورت پخش زنده بوده است.

برنامه لاجیک پرو

به نظر می‌رسد که اپل با عرضه این دو برنامه به علاوه تراشه M۴ و آیپد پرو ۲۰۲۴، پکیج کاملی را برای عملیات تدوین فیلم ارائه می‌دهد. همچنین این شرکت می‌خواهد دوربین گوشی‌های پرچمدار خانواده آیفون ۱۶ را پیشرفته‌تر از گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس سازد تا از نقطه ضعف‌های مدل فعلی را رفع کند. به نظر شما در سال ۲۰۲۴ شاهد ساخت فیلمی خواهیم بود که تمامی مراحل فیلمبرداری آن با گوشی‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس انجام شده باشد؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید