استوار مثل کوهجاری مثل رود

سامسونگ به طور ناخواسته طراحی گوشی‌های تاشونده نسل جدید خود را لو داد!

وب‌سایت رسمی سامسونگ قزاقستان تصاویر تبلیغاتی گوشی‌های گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6 را فاش کرد. این دو گوشی در بخش طراحی شاهد تغییرات کمی نسبت به گوشی‌های نسل قبلی هستند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۱۶
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
سامسونگ به طور ناخواسته طراحی گوشی‌های تاشونده نسل جدید خود را لو داد!

طبق اعلام رسمی قبلی کمپانی سامسونگ، این شرکت قصد دارد که در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۴ (۲۰ تیرماه ۱۴۰۳) از سری محصولات جدیدش رونمایی کند. در این مراسم، از گوشی‌های تاشونده گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 رونمایی خواهد شد. حالا نمایندگی رسمی سامسونگ در کشور قزاقستان اشتباهی را مرتکب شده و تصاویر رسمی منتسب به این دو گوشی تاشونده را فاش کرده است.

طراحی جدید زد فلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6 شباهت زیادی با نسل قبلی دارد!

حالا که فاصله زیادی تا رونمایی رسمی از گوشی‌های تاشونده گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6 نمانده، سامسونگ اشتبا‌هاً تصاویر تبلیغاتی این دو گوشی را در سایت رسمی سامسونگ قزاقستان منتشر کرده است. کاربران نیز به سرعت اقدام به ذخیره‌سازی این تصاویر نمودند و آن را در فضای مجازی منتشر کردند.

کمپانی سامسونگ نسبت به تغییر مقاومت زیادی را از خود نشان می‌دهد. همانطور که در چند سال گذشته شاهد طراحی یکنواختی در گوشی‌های اقتصادی، میان رده، قاتل پرچمدار و پرچکدار بودیم، به نظر می‌رسد که این موضوع در رابطه با گوشی‌های تاشونده این شرکت نیز صدق می‌کند. گوشی‌های تاشونده گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 طراحی بسیاز نزدیکی با گوشی‌های تاشونده نسل قبلی دارند.

از تفاوت‌های طراحی گوشی‌های تاشونده نسل قدیم با نسل جدید می‌توان به لبه‌های گوشی اشاره کرد. جایی که سامسونگ تصمیم گرفته تا لبه‌ها را با زاویه بیشتر و تیزتر طراحی کند. لبه‌های این دو گوشی نیز نسبت به نسل قبلی صاف و تخت‌تر شده است. از دیگر تفاوت‌های طراحی گوشی‌های گلکسی زد فلیپ 6 با گلکسی زد فولد 6 نسبت به نسل قبلی می‌توان به اضافه شدن حلقه‌ای به دور لنز‌ها اشاره نمود.

تصویر لو رفته از طراحی گوشی‌های گلکسی زد فلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6

در تصاویر مشخص است که سامسونگ برای این گوشی‌ها نیز از طراحی Key Island استفاده می‌کند. در این طراحی که برای اولین بار با گوشی‌های سری گلکسی AX۵ معرفی شد، کلید‌های مکانیکی کم و زیاد کردن صدا و دکمه پاور در سطح بالاتری از سایر نقاط لبه گوشی قرار خواهند داشت. حالا به نظر شما با وجود این طراحی، گوشی‌های تاشونده نسل جدید سامسونگ با استقبال خوبی مواجه خواهند شد یا خیر؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید