استوار مثل کوهجاری مثل رود

ارائه 2.9 میلیارد تلفن همراه در دهه اخیر توسط سامسونگ

آماری که از سوی سایت IDC، منتشر شده است نشان می دهد که سامسونگ در یک دهه اخیر توانسته 2.9 میلیارد گوشی هوشمند را به فروش برساند و از این لحاظ در رده اول قرار گیرد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۲-۲۷
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
ارائه 2.9 میلیارد تلفن همراه در دهه اخیر توسط سامسونگ

از زمانی که تلفن‌های همراه هوشمند به تولید گسترده رسیدند، سامسونگ در کنار اپل، دو کمپانی پیشرو در این صنعت بودند. در صورتی که به یک دهه اخیر نگاهی بیندازیم، شاهد این موضوع هستیم که بیشترین تلفن همراه توسط شرکت سامسونگ تولید شده و از این لحاظ توانسته از اپل نیز پیشی بگیرد. با مقایسه این آمار، با رقبای سامسونگ می‌توان دریافت که اختلاف به وجود آمده بسیار معنی‌دار است. 

سیر تحول سری S سامسونگ در طی 10 سال

سامسونگ، پرفروش‌ترین تولید‌کننده گوشی!

در صورتی که آمارهای موجود از ابتدای سال 2014 تا ابتدای سال 2024 را مورد بررسی قرار دهیم، می‌بینم که شرکت سامسونگ توانسته در این بازه زمانی 2.93 میلیارد تلفن همراه را وارد بازار کند. بر اساس داده‌های سایت IDC، تعداد گوشی به فروش رفته از سوی سامسونگ اختلاف زیادی با جایگاه دوم دارد که اپل در آن حضور دارد.

اپل در جایگاه دوم!

در لیستی که از سوی IDC منتشر شده، نشان می‌دهد که اپل توانسته در این بازه ده ساله 2.2 میلیارد گوشی را به بازار عرضه کند. با مقایسه عملکرد سامسونگ و اپل می‌توان اختلاف 33 درصدی را بین فروش این دو شرکت مشاهده کرد. بزرگی کار سامسونگ را می‌توان در این موضوع دید که کل فروش سامسونگ از مجموع فروش شرکت‌های شیائومی، هواوی و ویوو بیشتر بوده است. 


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید