استوار مثل کوهجاری مثل رود

گلکسی S24 اولترا به عنوان پرفروش‌ترین گوشی قاره اروپا لقب گرفت!

گوشی گلکسی S24 اولترا در سه ماهه ابتدایی سال 2024 توانست با رشد فروش 58 درصدی نسبت به نسل قبلی رو به رو شود. سامسونگ حدود 4.3 میلیون دستگاه از این گوشی را در بازار اروپا به فروش رسانده است.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۲۲
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
گلکسی S24 اولترا به عنوان پرفروش‌ترین گوشی قاره اروپا لقب گرفت!

کمپانی سامسونگ سال 2024 را با رونمایی از گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S24 آغاز کرد. این کمپانی به واسطه مجهز کردن گوشی‌های خود به هوش مصنوعی و همچنین بالا بودن قدرت پردازشی آن‌ها، توانست که فروش خوبی را پشت سر بگذارد.

این غول کره‌ای توانست در سه ماهه ابتدایی سال 2024 به عنوان پرفروش‌ترین برند موبایلی اروپا شناخته شود و لقب پرفروش‌ترین گوشی اروپا نیز به گلکسی S24 اولترا برسد.

فروش ۴.۳ میلیون دستگاه گوشی گلکسی S24 اولترا در سه ماهه ابتدایی 2024 در قاره اروپا!

شرکت سامسونگ که همیشه رقابت تنگاتنگی را با شرکت اپل داشته است، توانست این بار با فاصله چشمگیری نسبت به رقیب دیرینه خود، جایگاه بهتری را در بازار موبایل قاره اروپا برای خود دست و پا کند. شرکت سامسونگ سال 2024 را به خوبی آغاز کرد و به بهترین شکل ممکن در حال پیشرفت است.

کمپانی سامسونگ در سه ماهه ابتدایی سال 2024 در قاره اروپا به عنوان پرفروش‌ترین برند موبایلی شناخته شد. این شرکت با پیشرفت ۰.۲ درصدی نسبت به سال گذشته در همین بازه زمانی، توانست ۱۲.۱ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را به فروش برساند. سامسونگ با این آمار توانست حدود ۳۷ درصد از کل حجم فروش گوشی‌های اروپا را به خود اختصاص دهد.

در این بین، گوشی گلکسی S24 اولترا بیشترین سهم را در بین کل گوشی‌های فروخته شده در بازار قاره اروپا در اختیار داشت. گوشی پرچمدار گلکسی S24 اولترا نسبت به نسل قبلی، یعنی گوشی گلکسی S۲۳ اولترا با رشد فروش ۵۸ درصدی همراه بوده و توانسته ۴.۳ میلیون از این دستگاه را در اختیار خریداران قرار دهد. سامسونگ این پیشرفت چشمگیر را مدیون هوش مصنوعی است.

رنگیندی گلکسی S24 اولترا

اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه‌ای را برای گوشی‌های برند اپل وضع کرد همین امر باعث افت فروش شدید گوشی‌های اپل در این منطقه شد. حالا با توجه به اقدامات شرکت اپل، به نظر شما آینده بازار قاره اروپا همچنان در دستان سامسونگ خواهد بود یا دوباره اپل جایگاهش را پس می‌گیرد؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید