استوار مثل کوهجاری مثل رود

شایعه جذاب؛ گلکسی A35 و گلکسی A55 ارزان‌تر از نسل قبلی خواهند بود

خبرهای جدید حاکی از آن هستند که سامسونگ قصد دارد گوشی‌های میان رده جدیدش را با قیمتی کمتر (10 الی 20 دلار) از گوشی‌های میان رده نسل قبلی عرضه کند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۱۲-۰۷
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
شایعه جذاب؛ گلکسی A35 و گلکسی A55 ارزان‌تر از نسل قبلی خواهند بود

گوشی‌های گلکسی A35 و گلکسی A55 سامسونگ در چند روز آینده به طور رسمی رونمایی خواهند شد.

این دو گوشی به عنوان جانشینان گلکسی A34 و گلکسی A54 پا به بازار خواهند گذاشت. حالا که به رونمایی از این گوشی‌ها نزدیک شده‌ایم، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد گوشی‌های میان رده نسل جدیدش را ارزان‌تر از گوشی‌های میان رده نسل قبلی ارائه کند.

گوشی‌های گلکسی A35 و گلکسی A55 حدوداً ۱۰ الی ۲۰ دلار ارزان‌تر از نسل قبلی خواهند بود!

سامسونگ در بازار کشور‌های مختلف، توانسته است که طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند. گوشی‌های میان رده گلکسی A34 و گلکسی A54 توانستند با استقبال بسیار خوبی رو به رو شوند و نبض بازار گوشی‌های میان رده را در دست بگیرند. حالا سامسونگ قصد دارد در هفته‌های آتی از گوشی‌های گلکسی A۳۵ و گلکسی A۵۵ به عنوان جایگزین‌های این دو گوشی، رونمایی کند.

قبل از این رونمایی، یکی از خبرگزاری‌های معتبر و نزدیک به کمپانی سامسونگ اعلام کرده است که این غول کره‌ای برای این که مشتریان بیشتری را به این دو گوشی جذب کند، قصد دارد گوشی‌های گلکسی A۳۵ و گلکسی A۵۵ را با قیمت کمتری نسبت به گوشی‌های نسل قبلی عرضه کند.

سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی A۳۵ را با قیمت پایه ۴۱۱ دلار در نسخه رم ۸ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی عرضه کند. این در صورتی است که گوشی گلکسی A۳۴ در همین نسخه، با قیمت پایه ۴۲۱ دلار به فروش می‌رسید. همچنین گوشی گلکسی A۵۵ در نسخه رم ۸ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت پایه ۵۲۰ دلاری در دسترس قرار خواهد گرفت. گوشی گلکسی A۵۴ نیز در همین نسخه با قیمت پایه ۵۳۰ دلار در بازار دیده می‌شد.

گلکسی A35 و گلکسی A55

حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد بازار گوشی‌های میان رده را به طور کامل در اختیار بگیرد و گوشی‌های شیائومی را کنار بزند. این گوشی‌ها از لحاظ سخت‌افزاری نیز کانفیگ بالایی دارند. به نظر شما این گوشی‌ها می‌توانند مانند گوشی‌های نسل قبلی، در بازار ایران خودنمایی کنند یا خیر؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید