استوار مثل کوهجاری مثل رود

آیا گلکسی A54 ضد آب است؟

گوشی گلکسی A54 5G سامسونگ دارای گواهی IP67 است. به همین دلیل، این گوشی تا عمق 1 متری آب و در مدت زمان 30 دقیقه، از خود در برابر آب مقاومت نشان می‌دهد.

بانک اطلاعاتی تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۰۲
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
آیا گلکسی A54 ضد آب است؟

گوشی میان رده گلکسی A54 5G سامسونگ یکی از بهترین گوشی‌های میان رده موجود در بازار ایران به شمار می‌آید. یکی از علامت سؤال‌های بزرگی که در ذهن خریدار موقع هریدن این گوشی به وجود می‌آید، این است که آیا این گوشی ضد آب است یا خیر. در این مقاله قصد داریم به بررسی ضد آب بودن یا نبودن این گوشی باارزش بپردازیم.

گوشی گلکسی A54 5G سامسونگ دارای گواهی IP67 است!

گوشی گلکسی A54 5G سامسونگ یکی از باارزش‌ترین گوشی‌های میان رده بازار است. اغلب گوشی‌های میان رده سامسونگ از جمله گوشی گلکسی A54 5G و گلکسی A34 5G دارای گواهی IP67 هستند. حالا گواهی IP67 به چه معناست؟

دارا بودن گواهی IP67 تأیید می‌کند که گوشی مورد نظر تا عمق ۱ متری آب و تا مدت ۳۰ دقیقه اگر غوطه‌ور باشد، مشکلی برای گوشی ایجاد نمی‌گردد. این موضوع مهر تأییدی بر ضد آب بودن گوشی میان رده گلکسی A54 می‌زند. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که هر چه مدت زمان بیشتری از سال ساخت گوشی بگذرد، مقاومت آن کاهش می‌یابد.

گلکسی A54 در آب

گوشی گلکسی A54 5G از کانفیگ بالایی نیز برخوردار است و در بازه قیمتی زیر ۲۰ میلیون تومان، می‌تواند به اولین گزینه انتخابی خریداران تبدیل شود.

در زمان مواجه با آبخوردگی گوشی چه کاری انجام دهیم؟

حالا اگر به طور ناگهانی گوشی گلکسی A54 5G وارد آب شد، جای هیچ نگرانی نیست. این گوشی در زمانی که وارد آب شود، پیغامی با علامت یک قطره آب را به شما نمایش می‌دهد. در کمال خونسردی باید به نکات زیر توجه نمایید:

  1. گوشی خود را با یک دستمال به طور کامل خشک کنید.


    خشک کردن گوشی با دستمال

  2. آن را در حالت پرواز قرار دهید تا کسی به آن زنگ نزند.
  3. تا زمانی که از خشک شدن کامل گوشی مطمئن نشده‌اید، آن را به شارژ متصل نکنید.
    متصل نکردن گوشی آب خورده به شارژر
  4. ترجیحا تا ۲۴ ساعت گوشی را در یک کیسه برنج قرار دهید تا رطوبت آن به طور کامل گرفته شود.

وقتی علامت قطره از بالای گوشی ناپدید شد، یعنی رطوبت گوشی به طور کامل از آن خارج شده است و می‌توانید به فعالیت‌های روزمره با آن ادامه دهید. آیا شما تا کنون با این مورد رو به رو شده‌اید؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید