استوار مثل کوهجاری مثل رود

زمان معرفی گلکسی زد فولد 6 مشخص شد

به تازگی زمان برگزاری مراسم گلکسی آنپکد سامسونگ مشخص شده و انتظار می رود که دو محصول گلکسی زد فیلیپ 6 و گلکسی زد فولد 6 در این مراسم رونمایی شوند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۲۷
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
زمان معرفی گلکسی زد فولد 6 مشخص شد

سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید و طراحی تلفن همراه در جهان بوده و هرساله در طی مراسم‌های خاصی از جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های خود رونم ایی می‌کند. یکی از این رویدادها که به معمولا در تیر ماه هر سال برگزار شده، گلکسی آنپکد نام دارد. به تازگی زمان این رویداد از سوی سامسونگ مشخص شده و قرار است در آن از چند محصول جدید این شرکت رونمایی شود.

مراسم گلکسی آنپکد سامسونگ

معرفی سه حداقل سه محصول جدید

در طی گیفی که در شبکه‌های مجازی منتشر شده، زمان برگزاری مراسم گلکسی آنپکد سامسونگ، 10جولای (20 تیر) مشخص شده است. قرار است در این کنفرانس از دو محصول جدید سری گلکسی زد فولد و گلکسی زد فیلیپ رونمایی شود. این دو محصول سری ششم از‌ای محصولات بوده که در دسته گوشی‌های تاشو سامسونگ قرار می‌گیرند. در کنار این محصولات، سری جدید گلکسی واچ با نام گلکسی واچ 7 نیز معرفی خواهد شد.

برگزاری احتمالی مراسم در پاریس 

در گیفی که در مورد این مراسم منتشر شده، دو المان گرافیکی مربوط به برج ایفل و AI به کار رفته است. به نظر می‌رسد، المان برج ایفل به برگزاری این مراسم در پاریس اشاره داشته باشد و از سوی دیگر علامت AI به رونمایی از تکنولوژی جدید بر پایه هوش مصنوعی دلالت کند. 


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید