استوار مثل کوهجاری مثل رود

ردمی توربو ۳، با دوقابلیت کاملاً جدید هوش مصنوعی رونمایی می‌شود

شیائومی قصد دارد از تلفن همراه جدید خود رونمایی کند و پیش بینی می‌شود در این تلفن همراه اپلیکیشن های کاربردی بسیار جدیدی به کار رفته باشد.

بانک اطلاعاتی تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۲۱
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
ردمی توربو ۳، با دوقابلیت کاملاً جدید هوش مصنوعی رونمایی می‌شود

تنها یک رو به پرده‌برداری از دو محصول جدید شیائومی مانده است. ردمی توربو ۳ و تبلت پد پرو دو دیوایس جدیدی هستند که ۲۲ فروردین رونمایی خواهند شد. مشخصات سخت‌افزاری ردمی توربو ۳، قبلاً از سوی شیائومی مطرح شد و اکثر این معارفه روی مسائل نرم‌افزاری آن تأکید دارد. طبق تبلیغات شیائومی، انتظار می‌رود دو قابلیت ویژه به این تلفن همراه اضافه شود.

Redmi Turbo 3

1. ارتباط از طریق ژست‌های حرکتی

شیائومی مدت زیادی است که بر روی این قابلیت جدید برای دیوایس‌های خود کار می‌کند و اکنون قصد دارد این ویژگی را اولین بار در ردمی توربو ۳ به نمایش در آورد.

با افزوده شدن این ویژگی به تلفن همراه، ژست‌های حرکتی کاربر توسط گوشی دنبال و خوانده می‌شود. با استفاده از این قابلیت می‌توان فقط با حرکت بدن و بدون تاچ کردن صفحه نمایش، تلفن همراه را کنترل کرد.

2. قابلیت AI Magic Elimination Pro

دومین ویژگی خاصی که قرار در در ردمی توربو ۳ شاهد آن باشیم، یک ابزار جدید برای ویرایش عکس است. این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند هر عنصری را از عکس حذف کند. با استفاده شیائومی از تراشه اسنپدارگون ۸s نسل ۳، پیشبینی می‌شود این نرم‌افزار با کیفیت و سرعت بالا عمل کند.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید