استوار مثل کوهجاری مثل رود

سری گلسی S پلاس سامسونگ حذف نمی‌شود

با وجود اینکه شایعه شده بود که سری پلاس گلکسی S از بین سری‌های سامسونگ حذف می شود، گلکسی S25 پلاس، در دیتایس IMEI شماره ثبت دریافت کرده و در زمستان امسال منتظر معرفی آن خواهیم بود.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۴-۱۵
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل BTS-1388

5,700,000

شیائومی پوکو f5 پرو با رم 12حافظه 512 گیگابایت

27,450,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

640,000

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل BTS-1387

7,100,000
سری گلسی S پلاس سامسونگ حذف نمی‌شود

سامسونگ در طی سال‌ها فعالیت خود در عرصه تولید گوشی موبایل، مدل‌های مختلفی را به بازار معرفی کرده است. دو سری اولیه و محبوب سامسونگ، سری S و Note بودند.

ارائه این دو سری سبب شد تا سامسونگ در بین موفق‌ترین تولیدکنندگان تلفن همراه قرار گیرد. حال شایعه‌ای به وجود آمده که سامسونگ قصد دارد سری S پلاس را از بین سری‌های تولیدی خود حذف کند. در ادامه به بررسی این خبر خواهیم پرداخت.

تصویر احتمالی از گلکسی S25 پلاس

مدل‌های گلکسی S25 شماره گذاری شده‌اند!

با وجود اینکه شایعه‌های عجیبی در مورد سری گلکسی S مطرح شده بود اما این سری با عرضه گلکسی S25 پلاس به کار خود ادامه می‌دهد. در این بابت شایعه‌ها بر این موضوع بودند که در دیتابیس IMEI، این گوشی ثبت نشده و شماره مدلی ندارد.

پس از گذشت مدتی از پخش این خبر، مشخص شد که سری گلکسی S25 با سه نام F1، F2 و F3 ثبت شده است. 

از آن جایی که تا مدتی قبل حتی عرضه گلکسی S25 پلاس، در حاله‌ای از ابهام بود، اطلاعاتی زیادی در مورد مشخصات و یا ویژگی‌های این تلفن همراه در دسترس نیست.

سری S، از مدل گوشی‌های سامسونگ معمولا در فصل زمستان رونمایی شده و به عنوان پرچمدار سامسونگ نیز معرفی می‌شوند. حال باید منتظر بود تا شاهد باشیم پرچمدار جدید سامسونگ از جه امکاناتی بهرمند خواهد بود.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید