استوار مثل کوهجاری مثل رود

تصویر لو رفته از ماکت گلکسی زد فولد 6

کمتر از یک ماه تا معرفی گلکسی زد فولد 6 سامسونگ زمان باقی مانده است. جدیدا عکسی از ماکت منتسب به این تلفن همراه منتشر شده که تعدادی از ویژگی های آن را مشخص می کند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۳-۲۵
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
تصویر لو رفته از ماکت گلکسی زد فولد 6

سامسونگ در طی سال‌های فعالیت خود، سری‌های مختلفی از تلفن همراه را به بازار معرفی کرده که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. یکی از این سری‌ها، سری گلکسی زد فولد بوده که مربوط به سری گوشی‌های تاشو سامسونگ می‌شود.

این سری اولین مدل از گوشی‌های تاشو بود که با استقبال بی‌سابقه کاربران مواجه شد. سری جدید این تلفن همراه در ماه معرفی خواهد شد. به تازگی تصویری مربوط به ماکت گلکسی زد فولد 6 منتشر شده که تعدادی از ویژگی‌های این تلفن همراه را مشخص می‌کند. 

تصویر ماکت گلکسی زد فولد 6 از نمای پشتی با سه دوربین

طراحی تیز بدنه گلکسی زد فولد 6

در تصویر منتشر شده از ماکت گلکسی زد فولد 6، طراحی این تلفن همراه مشخص شده است. گوشه‌های بدون انحنا و تیز دیده شده در این تصویر نشان می‌دهد، این تلفن همراه با طراحی جدید معرفی خواهد شد.

بنظر می‌رسد جنس در نظر گرفته شده برای بدنه گلکسی زد فولد 6 از نوع تیتانیوم خواهد بود. 

دیگر ویژگی‌ها

ماکت نامبرده شده نشان می‌دهد که گلکسی زد فولد 6 در قسمت پشتی خود دارای 3 لنز دوربین خواهد بود. از روی تصویر بدست آمده نمی‌توان قضاوت درستی در مورد تغییرات به وجود در قسمت ضخامت این تلفن همراه داشت. در مقابل به راحتی می‌توان از روی این تصویر متوجه شد که سایز نمایشگر گلکسی زد فولد 6، بزرگتر از نسل قبلی آن خواهد بود.

انتظار می‌رود این تلفن همراه در رویداد آنپکد سامسونگ معرفی شود که کمتر از یک ماه تا برگزاری آن زمان باقی مانده است.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید