استوار مثل کوهجاری مثل رود

کدام گوشی‌های شیائومی تا به حال به سیستم عامل HyperOS مجهز شده‌اند؟

کمپانی شیائومی تا کنون رابط کاربری جدیدش را برای برخی از گوشی‌ها در دسترس قرار داده است. در این مقاله می‌خواهیم گوشی‌هایی که تاکنون به صورت پایدار آپدیت رابط کاربری HyperOS را دریافت کرده‌اند، عنوان کنیم.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۱۲-۰۷
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
کدام گوشی‌های شیائومی تا به حال به سیستم عامل HyperOS مجهز شده‌اند؟

مدتی پیش بود که کمپانی شیائومی تصمیم گرفت رابط کاربری خود را از MIUI به HyperOS تغییر دهد. حالا در این مدت، برخی از گوشی‌های شیائومی به این رابط کاربری مجهز شده‌اند و این آپدیت برای آن‌ها به صورت پایدار در دسترس قرار گرفته است.

برخی از گوشی‌های جدید این شرکت نیز به صورت پیش فرض با این رابط کاربری عرضه شده‌اند.

HyperOS

لیست گوشی‌هایی که رابط کاربری HyperOS را دریافت کرده‌اند

شیائومی در اواسط پاییز ۱۴۰۲ به طور رسمی جایگزین رابط کاربری MIUI را معرفی نمود. این شرکت چینی از اواسط زمستان ۱۴۰۲ نیز شروع به انتشار این رابط کاربری برای گوشی‌های مختلف کرد. البته برخی از گوشی‌هایی که جدیدا در بازار موجود شده‌اند، به طور پیش فرض با رابط کاربری HyperOS در دسترس قرار گرفته‌اند. در ادامه لیست گوشی‌هایی که تا زمستان ۱۴۰۲ به این آپدیت مجهز شده‌اند را مشاهده می‌نمایید.

در حال حاضر آپدیت رابط کاربری HyperOS برای گوشی‌های نام برده شده در بالا، به صورت پایدار عرضه شده است.

انتظار می‌رود که تا پایان بهار ۱۴۰۳ تمامی گوشی‌هایی که شرکت شیائومی اعلام کرده است که به رابط کاربری HyperOS مجهز می‌گردند، این آپدیت را به صورت پایدار دریافت کنند.

تغییرات HyperOS

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که در حال حاضر تغییرات خاصی در خصوص تغییرات محیط کاربری گوشی‌های شیائومی صورت نگرفته است. عمده تغییرات به بخش ظاهری و بخش صفحه قفل باز می‌گردد.

انتظار می‌رود که در آپدیت‌های بعدی شاهد تغییرات گسترده‌تری در این رابط کاربری باشیم. مدل گوشی شیائومی شما چیست؟ آپدیت رابط کاربری HyperOS برای آن منتشر شده است؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید