استوار مثل کوهجاری مثل رود

سامسونگ از کاربران گوشی گلکسی S23 عذرخواهی کرد!

کمپانی سامسونگ در ضمن تأیید مشکلات به وجود آمده در گوشی گلکسی S23 پس از آپدیت به نسخه One UI 6.1، از کاربران این گوشی عذرخواهی کرد و تأکید نمود که حتماً گوشی‌های خود را بروز نگه دارند.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۲۱
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
سامسونگ از کاربران گوشی گلکسی S23 عذرخواهی کرد!

مدتی پیش بود که سامسونگ آپدیت رابط کاربری One UI 6.1 را برای برخی از گوشی‌های خود از جممله گوشی‌های سری گلکسی S23 منتشر کرد. در این میان، دارندگان گوشی گلکسی S23 نسخه نرمال با آپدیت گوشی‌های خود به این نسخه، با مشکلات متعددی از جمله عدم کارآیی حسگر اثر انگشت رو به رو شدند. حالا کمپانی سامسونگ این موضوع را تأیید کرده و از کاربرانش عذرخواهی کرده است.

دلیل عذرخواهی؛ باگ‌های نرم‌افزاری در آپدیت نسخه One UI 6.1

کاربران گوشی گلکسی S23 نسبت به آپدیت گوشی‌های خود به رابط کاربری One UI 6.1 معترض بودند. آن‌ها ادعا داشتند که پس از دانلود و نصب این آپدیت بر روی گوشی، دمای گوشی به طور غیر منتظره‌ای افزایش می‌ابد. همچنین لمس نمایشگر و اسکنر اثر انگشت نیز با مشکلاتی رو به رو شده است. کمپانی سامسونگ وجود این مشکلات را تأیید کرد و بابت این مشکل، از کاربرانش معذرت خواهی کرد.

کمپانی سامسونگ از طریق انجمن کره‌ای، این گونه عذرخواهی خود را بیان کرد:

برای هرگونه ناراحتی ایجادشده در هنگام استفاده از دستگاه‌ها عذرخواهی می‌کنیم. ما تأیید می‌کنیم که در برخی موارد، تشخیص اثر انگشت در صفحه قفل به‌درستی کار نمی‌کند یا یک پنجره اعلان خطا ظاهر می‌شود. قصد داریم آپدیتی را منتشر کنیم که این مشکل را حل می‌کند؛ بنابراین لطفاً گوشی خود را از نظر نرم‌افزاری به‌روز نگه دارید. یک بار دیگر بابت ناراحتی ایجادشده عذرخواهی می‌کنیم و لطفاً برای این به‌روزرسانی نرم‌افزاری کمی صبر کنید.

اسکنر اثر انگشت

این شرکت هیچگونه حرفی درباره زمان آپدیت بعدی گوشی‌ها بر زبان نیاورده است. اما احتمال می‌رود که سامسونگ با آپدیت کوچکی به نام One UI ۶.۱.۱ به تمامی این مشکلات پایان دهد و کابران گوشی گلکسی S23 را راضی کند. احتمال می‌رود که تمامی این مشکلات به دلیل اضافه شدن هوش مصنوعی به این گوشی باشد. وجود هوش مصنوعی در این گوشی باعث فشار زیادی بر روی CPU شده است. به نظر شما سامسونگ در چه زمانی برای رفع این مشکلات اقدام خواهد کرد؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید