استوار مثل کوهجاری مثل رود

گلکسی S24 FE در تابستان رونمایی خواهد شد

طبق شایعات منتشر شده، سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی S24 FE را زودتر از نسل قبلی و در تابستان 1403 رونمایی کند. این گوشی احتمالاً از هوش مصنوعی پشتیبانی خواهد کرد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۳-۰۱-۲۱
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
گلکسی S24 FE در تابستان رونمایی خواهد شد

کمپانی سامسونگ در اواسط مهرماه سال ۱۴۰۲ از گوشی گلکسی S23 FE به طور رسمی رونمایی کرد. اما حالا به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد گوشی نسل جدید سری Fan Edition را زودتر از موعد وارد بازار کند. گفته شده است که یکی از تأمین‌کنندگان قطعات این گوشی کار ساخت انبوه خود را شروع کرده و با این حساب احتمالاً گوشی گلکسی S24 FE در تابستان ۱۴۰۳ رونمایی گردد.

نسخه Fan Edition سری گلکسی S24 احتمالاً در تابستان پیش رو وارد بازار خواهد شد!

در سال گذشته، سامسونگ گوشی گلکسی S23 FE را با کمی تأخیر وارد بازار کرد و همین دلیل باعث نارضایتی برخی از طرفداران این گوشی شد. اما حالا به نظر می‌رسد که برای جبران دیرکرد در رونمایی از گوشی نسل قبلی، قصد دارد گوشی نسل جدید سری Fan Edition را زودتر از موعد رونمایی کند.

یکی از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی معتبر کره‌ای عنوان کرد که یکی از تأمین‌کنندگان سامسونگ شروع تولید انبوه تراشه‌های درایور نمایشگر گلکسی S24 FE را آغاز کرده است.

این موضوع به معنی آماده‌سازی سامسونگ برای تولید انبوه گوشی گلکسی S24 FE است و همین امر باعث شده تا شایعه رونمایی زود هنگام از گوشی جذاب گلکسی S24 FE قوت بگیرد.

پیش از این نیز گمانه زنی‌هایی درباره مشخصات احتمالی این گوشی صورت گرفته بود که گفته می‌شد سامسونگ قصد دارد در این گوشی صرفاً از تراشه مدل اگزینوس استفاده کند. این در صورتی است که در حال حاضر سامسونگ بر روی گوشی گلکسی S23 FE از دو نوع تراشه اسنپدراگون و اگزینوس بهره‌مند شده است.

گلکسی S24 FE

با توجه به طراحی گوشی‌های سری گلکسی S24، انتظار می‌رود که گوشی گلکسی S24 FE نیز از همان طراحی پیروی کند و تغییری در اصل ماجرا به وجود نخواهد آمد. این گوشی نیز مانند گوشی نسل گذشته از دوربین سه‌گانه و فریم آلومینیومی بهره‌مند خواهد شد. به نظر می‌رسد که اصلی‌ترین تغییر این گوشی نسبت به تسل قبلی، اضافه شدن هوش مصنوعی به گوشی گلکسی S24 FE باشد. به نظر شما سامسونگ چه تغییرات دیگری را روی این گوشی اعمال حواهد کرد؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید