استوار مثل کوهجاری مثل رود

10 گوشی برتر اندرویدی در فوریه 2024 مشخص شد

بنچمارک AnTuTu لیست قدرتمندترین گوشی‌های ماه فوریه 2024 را منتشر کرد. در این لیست هیچ نشانی از گوشی‌های سامسونگ و شیائومی دیده نمی‌شود.

آموزشی تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۱۲-۱۳
پیشنهادهایی برای شما

کابل چندکاره (چند سر) آمایا مدل ACD-X30

450,000

کابل لایتنینگ آمایا مدل ACD-L30

190,000

اسپیکر آمایا مدل BD88 PRO

7,400,000

کابل تایپ-C آمایا مدل ACD-C30(2M)

320,000
10 گوشی برتر اندرویدی در فوریه 2024 مشخص شد

بنچمارک AnTuTu لیست ده تا از برترین گوشی‌های اندرویدی در ماه فوریه ۲۰۲۴ را اعلام کرد. در کمال ناباوری در این لیست اعلام شده، نام هیچکدام از گوشی‌های برند شیائومی و سامسونگ به چشم نمی‌خود.

این مقایسه با توجه به عملکرد پردازشی گوشی‌ها صورت گرفته و گوشی مجهز به تراشه دایمنسیتی ۹۳۰۰ توانسته بالاتر از گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۳ قرار بگیرد.

با توجه به لیست منتشر شده از بنچمارک AnTuTu، گوشی اوپو Find X۷ قدرتمند‌ترین گوشی اندرویدی جهان است!

در این لیست که هیچکدام یک از گوشی‌های سامسونگ و شیائومی دیده نمی‌شوند، گوشی‌های برند‌های اوپو، iQOO، ROG، رد مجیک و نوبیا خوش رقصی می‌کنند.

این لیست بر اساس قدرت تراشه به کار رفته در این گوشی‌ها و هماهنگی آن با بخش نرم‌افزاری تهیه شده است. در لیست منتشر شده توسط بنچمارک AnTuTu، تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۳ با ۶ نماینده بیشترین عضو را دارد و پس از آن، ۴ گوشی باقی مانده به تراشه دایمنسیتی ۹۳۰۰ مجهز گشته‌اند.

در صدر این جدول نام گوشی اوپو فایند X۷ با تراشه دایمنسیتی ۹۳۰۰ به چشم می‌خورد که توانسته امتیاز ۲۱۹۵۰۳۶ را کسب نماید. این گوشی برای دومین ماه متوالی است که توانسته اسن عنوان را به خود اختصاص دهد. پس از آن گوشی ROG Phone ۸ Pro که به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل مجهز شده است، توانسته با حدوداً ۳۷۰۰۰ امتیاز اختلاف در رتبه دوم قرار بگیرد.

قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی فوریه 2024

با توجه به این لیست منتشر شده، به خوبی واضح است که ساخت تراشه گوشی‌های پرچمدار و قدرتمند از انحصار شرکت کوالکوم خارج شده و شرکت مدیاتک توانسته رقابت جذابی را بین گوشی‌های اندرویدی به وجود آورد.

انتظار می‌رود که در آینده این گوشی‌های عنوان شده در بازار ایران جایگاه مناسبی را پیدا کنند و این بازار را از چنگ گوشی‌های سامسونگ و شیائومی در بیاورند. به نظر شما این گوشی‌های نوظهور در بازار ایران، می‌توانند جایگزین مناسبی برای گوشی‌های سامسونگ و شیائومی باشند؟


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید