استوار مثل کوهجاری مثل رود

مشکل جدید اپل ویژن پرو؛ ترک خوردن شیشه!

ایرادات به وجود آمده در ویژن پرو ادامه دارد و اخرین شکایات به ترک خوردن خود به خود شیشه این دیوایس اشاره دارد.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۱۲-۰۴
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
مشکل جدید اپل ویژن پرو؛ ترک خوردن شیشه!

در تبلیغاتی که اپل برای ویژن پرو انجام داد، نگاهی غیرواقعی به مخاطبان داد و انتظارات را از این دیوایس به شدت بالا برد. این موضوع سبب شد که کاربران پس از خرید ویژن پرو، با دیوایسی رویایی که انتظار داشتند، رو به رو نشوند.

از همان روز‌های اول انتقادات به ویژن پرو شروع شد و سیل عودت‌ها به فروشگاه‌های اپل آغاز شد. حال شکایتی جدید با عنوان ترک خوردن شیشه هدست به ویژن پرو وارد است. 

ترک خوردن شیشه اپل ویژن

ترک خوردن خود به خود

اولین شکایتی که در مورد ترک خوردن شیشه ویژن پرو ایجاد شد از طرف یکی از کاربران در ردیت صورت گرفت. پس از آن کاربران دیگر به طرق مختلف این نوع شکایت را اعلام کردند. نکته مهم این ایرادات، خود به خودی بودن ترک خودن محافظ است. ترک در دیوایس در ناحیه پل بینی دیده می‌شود که به صورت عمودی به وجود می‌آید. 

breaking the glass of vision pro

چرا شیشه ویژن پرو خود به خود ترک بر می‌دارد؟

عمده‌ترین دلیل ترک خوردن شیشه ویژن پرو، سفت کردن بیش از حد بند آن است. وقتی این بند بیش از حد سفت شود، فشار روی قاب وارد می‌شود. قاب نیز فشار وارده را به شیشه منتقل می‌کند و ضعیف‌ترین قسمت شیشه یعنی پل بینی آن شروع به ترک برداشتن می‌کند. 

البته باید بدانید که چهار سال طول می‌کشد تا اپل ویژن پرو بدون نقص عمل کند و باید منتظر آپدیت‌های به روزتر برای رفع نواقص این دستگاه بمانیم.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید