استوار مثل کوهجاری مثل رود

واردات تخصصی آیفون و گوشی های بالای ۶۰۰ دلار با ارز صادراتی غیر

با توجه به مصاحبه ای که از جناب آقای مهدی عبقری، دبیر انجمن وارد کنندگان تلفن همراه منتشر شد ثبت سفارش دستگاه های بالای 600 دلار با منشأ ارز حاصل از صادرات غیر، امکان پذیر خواهد بود.

اخبار تاریخ انتشار: ۱۴۰۲-۰۷-۲۶
پیشنهادهایی برای شما

اسپیکر آمایا مدل X1

780,000

هندزفری گردنی آمایا مدل ASP02

1,350,000

هدفون بی‌سیم آمایا مدل ASP01

1,800,000

شارژر دیواری پارسیان همراه 36 وات مدل PH-2024

560,000
واردات تخصصی آیفون و گوشی های بالای ۶۰۰ دلار با ارز صادراتی غیر

واردات موبایل و لوازم هوشمند در مسیر درستی قرار گرفته و واردات در قبال صادرات خود، به صادرات خود و غیر تغییر پیدا کرد.

جزئیاتی از طرح واردات در قبال صادرات خود، به صادرات خود و غیر

با توجه به مصاحبه ای که از جناب آقای مهدی عبقری، دبیر انجمن وارد کنندگان تلفن همراه منتشر شد ثبت سفارش دستگاه های بالای 600 دلار با منشأ ارز حاصل از صادرات غیر، امکان پذیر خواهد بود. ایشان فرمودند:

مفتخریم که پس از ۶ ماه تلاش و پیگیری نهایتا مسئولین هم به این اقناع رسیدند و طرح یکسال و اندی واردات در قبال صادرات خود ،به صادرات خود و  غیر تغییر پیداکرد.
یقینا این روش هم در بدو اجرا دارای ابهاماتی خواهد بود که امیدواریم مشکلاتی برای واردکنندگان ایجاد نکند ولی همانگونه که به کرات گفتیم و خوشبختانه مسئولین هم به آن اذعان داشتند تلفن همراه بک کالای تخصصی است و میطلبد که واردکنندگان متخصص این حوزه در آن فعالیت داشته باشند.

آقای عبقری افزودند:

دوستان زیادی در یکی دوساعت اخیر تماس داشتند و ضمن اظهارلطف به انجمن سوالاتی را مطرح مینمایند در خصوص سخن و حرفهای عده ای که مثلا آقای فلانی یا شرکت فلان اینکار را انجام داد!!! ضمن احترام بتمام فعالین حوزه اگر ادعای پیگیری هم ما داریم قطعا بخاطر جایگاه انجمن و وجود تمامی شما فعالان است ، قطعا در نظام مقدس و دولت محترم که داعیه  مبارزه با رانت را دارد چنین حرف‌هایی بیشتر خودبزرگ بینی است که کسی ادعا نماید و به نحوی تیشه به خود زدن است که شخص یا اشخاصی ادعا نمایند.

mehdi abghari

ارز حاصل از صادرات به قوت خود پابرجاست و ارز حاصل از صادرات غیر نیز اضافه گردید تا در رویه ی هر چه بهتر و بیشتر و تخصصی تر اقدام گردد. با توجه به این خبری که امروز مخابره شد باید شاهد این باشیم که دست دلالان از واردات کوتاه می‌شود و وارد کنندگان تلفن های همراه میتوانند این کار را مستقیم و بدون واسطه انجام دهند که این امر باعث کاهش قیمت تلفن همراه در بازار می‌شود.


جدیدترین مقالات


بروزترین مقالات حوزه تکنولوژی را از پلوار بخواهید